Завантаження...
дніпровський центр професійно-технічної освіти державний професійно-технічний навчальний заклад офіційний веб-сайт

ЗУСТРІЧІ З НАШИМИ ПАРТНЕРАМИ ТА ДРУЗЯМИ

Знакова подія

Дата: 04.02.2019 03:11 Переглядів: 910

8 листопада 2018 року Дніпровський центр професійно-технічної освіти відвідали керівники державного підприємства «Дніпровський машинобудівний завод ім О.М.Макарова» - флагмана аерокосмічної галузі України.

знакова подія

У 2018-2019 навчальному році між Дніпровським центром ПТО та Південмашом підписано угоду про надання освітніх послуг, завдяки якому 98 учнів мають можливість навчатися в умовах підприємства.

Як зазначив генеральний директор Сергій Миколайович Войт: «Мета візиту полягає в тому, щоб ознайомитися з навчальним закладом, який є багаторічним і надійним партнером з питання підготовки кваліфікованих робітників для підприємства. На підприємстві бракує робітничих кадрів і особливо, в умовах коли отримуємо нові контракти, виробничі замовлення. Сьогодні ми повинні закладати підвалини на майбутнє. А майбутнє нашого підприємства - випускники закладів професійно-технічної освіти. Ми повинні відпрацювати партнерські відносини із закладом щодо оновлення матеріально-технічної бази, застосування сучасних інноваційних технологій, створення відповідних умов для отримання практичних навичок в умовах підприємства, забезпечити оплату праці. Важливим є питання організація наставництва, запровадження елементів дуальної освіти».

Голова профспілкового комітету ДП «ВО ПМЗ ім. О.М.Макарова» висловив сподівання, що випускники центру будуть активно поповнювати трудовий колектив підприємства, а профспілковий комітет створить умови для праці, подальшого навчання, відпочинку та соціальний захист.

Керівники підприємства відвідали майстерні та познайомилися з умовами навчання електрогазозварників, верстатників широкого профілю, електромонтерів.

Знакова подія
Знакова подія
Знакова подія

Зануда М.П. – Заслужений вчитель України, продемонстрував рівень знань та навичок учнів, проінформував про досягнення та висловив побажання, щодо оновлення матеріально-технічної бази. Петрова В.В. – майстер виробничого навчання познайомила гостей з умовами навчання токарів, верстатників широкого профілю. Професія «Токар» - професія загальнодержавного значення, з 2018-2019 навчального року Міністерство освіти і науки України визначило навчальний заклад для запровадження елементів дуальної освіти майбутніх токарів.

знакова подія

Шановні гості отримали задоволення від спортивно-культурного комплексу, де учні займаються у спортивних секціях (футбол, волейбол, настільний теніс, баскетбол, бокс, важка атлетика) та гуртках художньої самодіяльності. Інформацію про спортивні досягнення учнів надав керівник фізичного виховання В.П.Руденко – майстер спорту України з боксу.

У вересні місяці 2018 року у центрі відкрили сучасний центр важкої атлети ім. Олімпійського чемпіона Юрія Зайцева.

За результатами зустрічі було прийнято рішення підготувати проект створення навчально-практичного центру зварювальних технологів та з підготовки слюсарів метало-складальних робіт. Генеральний директор Войт С.М. запропонував допомогу у підготовці до святкування 75-річчя створення навчального закладу на теренах палацу культури «Машинобудівників».

Щира подяка нашим шановним партнерам – замовникам кадрів!
Директор О.І.Стрілець
УВАГА! Дистанційне навчання! З 01.09.2022 новий розклад!