Завантаження...
дніпровський центр професійно-технічної освіти державний професійно-технічний навчальний заклад офіційний веб-сайт

Інноваційні проекти

Сучасне життя характеризується динамізмом, високою конкуренцією. В таких умовах постійно існує необхідність вдосконалення у всіх сферах людської діяльності. Звідси народжуються інноваційні проекти, що представляють собою складний, ризикований, дорогий і тривалий процес.

Інноваційні проекти проходять у своєму розвитку кілька стадій і на всіх з них проекти мають високий ступінь невизначеності. Дуже важливим моментом є впровадження нововведень.

Інвестиційні проекти

Проект: «Житлово-реабілітаційний центр для внутрішньо-пернеміщених осіб»

У Дніпровському центрі професійно-технічної освіти на базі гуртожитку успішно реалізований проект за рахунок гранду наданого Представництвом Європейського Союзу в Україні щодо тимчасового розміщенням внутрішньо переміщених осіб, учасників АТО та їх сімей. З травня 2016 року відповідні побутові послуги у гуртожитку отримали 152 особи вищезазначених категорій.
Потужність гуртожитку: 200 осіб.
Вартість проекту: 4,5 млн. грн.

Проект: «Тренінгові кабінети»

Дніпровський центр професійно-технічної освіти, пройшов відбір в конкурсі проекту «Тренінгові кабінети. Уклали угоду з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) про співробітництво в рамках реалізації проектів GIZ «Консультування з ВІЛ/СНІДу та підтримка інституцій» та компоненту «Психосоціальна підтримка та робота з конфліктами» проекту GIZ «Спеціальна ініціатива «Україна».

З вересня 2016 року функціонує тренінговий кабінет, на базі якого проводиться заходи в форматі тренінгів, інтерактивних семінарів, тематичних уроків, батьківських зустрічей та інших заходів. Відкритий та успішно працює центр для реабілітації внутрішньо переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей.

Проект: «Центр з важкої атлетики»

У жовтні 2017р. прийняли участь у конкурсі громадських проектів Бюджет міських ініціатив – стали переможцями. Проект реалізувався з бюджету міста Дніпро для створення безпечних умов при проведенні тренувального процесу, якісної підготовки учнів центру, спортсменів до міських та обласних змагань з важкої атлетики та гирьового спорту.
Вартість проекту: 133 771 грн.

Проект: «Інвентар спеціалізований для відділення важкої атлетики»

У жовтні 2017р. прийняли участь у конкурсі громадських проектів Бюджет міських ініціатив. Проект реалізувався з бюджету міста Дніпро.
Мета: Придбання спеціалізованого інвентарю для тренувань спортсменів різного рівня підготовки, популяризація важкої атлетики на міському та обласному рівні.
Вартість проекту: 191 920 грн.

Проекти, які знаходяться в стадії реалізації

Проект: «Сучасний готель для внутрішньо-переміщених осіб»

У вересні 2017 прийняли участь в програмі регіонального розвитку «Розвиток людського потенціалу». Підготовлена концепція та розрахунки на конкурсний відбір проектів регіонального розвитку, які запропоновані для реалізації за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу.
Вартість проекту: 5,0 млн. грн.

Проект: «Навчально-практичний центр з професій будівельної галузі»

Мета: Удосконалення навичок, викладачів, майстрів виробничого навчання с подальшою сертифікацією та навчання учнів за сучасними технологіями та матеріалами торгових марок «SNIEZKA - УКРАЇНА». Підготовка кваліфікованих робітників будівельної галузі та їх працевлаштування. Організація та проведення семінарів, конференцій та практичних занять для слухачів.
Вартість проекту: 1,0 млн. грн.
Термін реалізації: 2019 рік.

Проект: «Міні-завод, як самопоміч сучасним закладам професійно-технічної освіти»

Проект націлений на створення міні-заводу з виробництва бетонних парканів та тротуарної плитки та постачання продукції закладам освіти та бюджетним організаціям міста.
Мета проекту: створити умови для створення на території Державного професійно-технічного навчального закладу "Дніпровський ЦПТО" міні-заводу з виробництва бетонних парканів та тротуарної плитки для благоустрою закладів освіти та бюджетних організацій міста. Створення умов для навчання молоді, перепідготовки незайнятого населення будівельних професій.
Вартість проекту: 3,0 млн.грн.

Проект: «Modern hotel – сучасний готель»

Мета: Створення сучасного готелю на базі гуртожитку (м. Дніпро, вул. Алтайська, буд.6а), який не використовується у навчально-виховному процесі, для тимчасового розміщення для внутрішньо переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей.
Вартість проекту: 5,0 млн. грн.

Проект: «All together – всі разом; центр реабілітації, розвитку та спілкування»

Мета: Сприяння інтеграції ВПО, учасників АТО, членів їх сімей в суспільне та соціально-економічне життя суспільства, розвиток активності громади, процесів військово-патріотичного виховання.
Вартість проекту: 2,5 млн. грн.

Проект: «Pro-active house – дім для проактивних»

Мета: Професійно-технічне навчання, підвищення кваліфікації, перепідготовка з професій деревообробної галузі та будівництва з отриманням свідоцтва державного зразка. Створення соціального підприємства із робочими місцями, розробка успішної моделі вирішення житлового питання.
Вартість проекту: 8 млн. грн.

Проект: «Станція технічного обслуговування автомобілів»

Мета: Професійно–технічне навчання, підвищення кваліфікації, перепідготовка з професій: слюсар з ремонту автомобілів; рихтувальник кузовів; водій автотранспортних засобів з отриманням свідоцтва державного зразка. Створення соціального підприємства із робочими місцями. Розробка моделі вирішення питання працевлаштування.
Вартість проекту: 4,5 млн. грн.

Проект: «Sport is life - спорт це життя»

Мета: Створення мережі сучасних культурно-спортивних майданчиків в трьох районах м. Дніпро (Чечелівський, Новокодацький, Соборний) з метою популяризації здорового способу життя, сприяння інтеграції ВПО, учасників АТО, членів їх сімей, учнівської молоді, в суспільне та соціально-економічне життя регіону, розвиток активності громади міста, процесів військово-патріотичного виховання у рамках консолідованого загальнодержавного процесу та сформування на цій основі осередків територіальної оборони за європейським зразком.
Вартість проекту: 4,5 млн. грн.

Проект: «Інформаційно-координаційний центр для внутрішньо переміщених осіб»

Мета: Створення Центру підтримки внутрішньо переміщених осіб з метою оптимізації процедур та бар’єрів, завдяки ефективному обміну інформацією між сторонами, системній роботі психологічного, соціального, організаційно - інформаційного та методичного характеру, сприяння їх адаптації в проживанні на новому місці. Підготовка інструкторів з числа внутрішньо переміщених осіб для передачі достовірної, соціально значущої інформації через довірчі взаємини на рівних від ВПО. Підготовка інструкторів з числа педагогів області, для навчання педагогічних колективів по роботі з ВПО різного віку.
Вартість проекту: 400 тис. грн.

Проект: «Інноваційний Центр приватно – державного партнерства «Career hub»

Мета: створення на базі ДПТНЗ «ДЦПТО» – інноваційного Центру приватно – державного партнерства Career huв, як єдиного простору соціального партнерства та комунікації роботодавців з майбутніми кваліфікованими робітниками, учнями загальноосвітніх шкіл, інших навчальних закладів, позашкільних установ з метою ступеневої профорієнтації, впровадження культури «Обирай свій шлях свідомо» та формування компетенції сучасного кваліфікованого робітника. Здійснювати системний моніторинг ринку праці та оперативно реагувати на його потреби.
Вартість проекту: 500 тис. грн.

Проект: «ЧПУ LAB»

«ЧПУ LAB» – створення лабораторії сучасних технологій для підготовки операторів верстатів з ПК.
Мета проекту: Створення лабораторії сучасних технологій для підготовки щорічно 200 операторів (наладчиків) верстатів з числовим програмним управлінням (ЧПУ), як освітнього середовища для опанування основ 3D моделювання, комп'ютерного моделювання деталей; редагування керуючих програм, вибору режиму різання і настройки параметрів обробки деталей; підбір ріжучого інструменту (різці, свердла, ножі) і інших робочих елементів верстата, контрольно-вимірювальні операції: вимірювання і контроль відповідності розмірів оброблених деталей технічним завданням; коригування керуючих програм і переналаджування верстата на кожну нову партію деталей; організації дозвілля учнів у позаурочний час.
Вартість проекту: 191 913 тис. грн.
Термін реалізації: 2019 рік.

Проект: «Будівельно-інформаційний центр»

Навчання мешканців міста та учнів центру роботі сучасними будівельними матеріалами. Проект націлений на створення будівельного центру, який дасть можливість навчити майбутніх робітників та мешканців міста працювати із сучасними будівельними матеріалами.
Мета проекту: надання консультативної, інформаційної та посередницької допомогу з питань використання інноваційних будівельних матеріалів і технологій , як для учнів ДПТНЗ "Дніпровський центр професійно-технічної освіти", учнів ПТНЗ міста, громади міста; впровадження у навчально-виробничий процес сучасних методик професійного навчання із застосуванням новітніх педагогічних та виробничих технологій, техніки, обладнання, інструментів і матеріалів.
Вартість проекту: 942 170 тис. грн.
Термін реалізації: 2019 рік.

Проект: «Молодіжний простір для учнів ПТНЗ»

Об’єднання учнів ПТНЗ, шкіл та залучення їх в активну громаду.
Мета проекту: сприяння соціалізації та самореалізації молоді, її інтелектуальному, моральному, духовному розвитку, реалізації творчого потенціалу та національно-патріотичному вихованню, працевлаштуванню та зайнятості у вільний час, молодіжному підприємництву, забезпеченню громадянської освіти молоді. Інклюзія вразливих груп молоді.
Вартість проекту: 200 тис.грн.
Термін реалізації: 2019 рік.

Проект: «Створення навчально-практичного центру зварювальних технологій»

«Створення навчально-практичного центру зварювальних технологій» – cпільний проект ДП ВО «ПМЗ ім. О.М.Макарова»
Мета: забезпечити в повному обсязі кваліфікованими робітниками за професіями зварювального виробництва, слюсар метало-складальних робіт підприємство ВО «ПМЗ ім. О.М.Макарова». Практична підготовка учнів, слухачів навчального закладу, незайнятого населення, працюючих на виробництві. Підвищення кваліфікації педагогічних працівників, працюючих на ВО «ПМЗ ім. О. М. Макарова», впровадження у навчальний процес новітніх виробничих технологій із застосуванням сучасного обладнання, інструментів, матеріалів.
Вартість проекту: 1,5 млн. грн.
Термін реалізації: 2019 рік.

Інші проекти

Рік Назва проекту Автор Опис Файл чи посилання
2017 Розвиток дуальної системи – поштовх до підвищення якості навчання Стрілець О.І. «Розвиток дуальної освіти, коли в підготовці молодих фахівців беруть участь і навчальний заклад, і підприємство, може стати саме тим поштовхом, що необхідний українській освіті для підвищення якості навчання і її відповідності стандартам та запитам ринку праці» – Лілія Гриневич Огляд дуальної системи навчання Презентація проекту
2017 ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ консолідації ресурсів держави, громади, бізнесу та навчального закладу на прикладі створення «Комунального багатопрофільного навчального закладу професійної освіти» Стрілець О.І. Презентація проекту

Творча група з підготовки проектів

  • Стрілець Олександр Іванович (директор)
  • Зюкова Людмила Іванівна (заступник директора з навчально-виховної роботи)
  • Животова Світлана Геннадіївна (заступник директора з навчальної роботи)
  • Ємець Ірина Семенівна (заступник директора з навчально-виробничої роботи)
  • Баля Тетяна Анріївна (завідуюча відділення автотранспорту та будівництва)
  • Болотова Марина Володимирівна (завідуюча відділення зв’язку)
  • Животовська Марія Юрʼївна (старший майстер відділення автотранспорту та будівництва)
  • Зуєнко Сергій Володимирович (старший майстер відділення машинобудування)
  • Коняхіна Іна Олександрівна (методист)
УВАГА! Дистанційне навчання! З 01.06.2023 новий розклад!