Завантаження...
дніпровський центр професійно-технічної освіти державний професійно-технічний навчальний заклад офіційний веб-сайт

Практичний психолог ДЦПТО

Курікалова Ганна Юріївна

Практичний психолог

e-mail: annatrofimenko530@gmail.com

Курікалова Ганна Юріївна

Графік роботи практичного психолога

Дні тижня Місце
Понеділок Адміністративний корпус з 800 по 1330 Гуртожиток з 1400 по 1600
Вівторок Адміністративний корпус з 800 по 1330 Гуртожиток з 1400 по 1630
Середа Відділення зв’язку з 800 по 1630
Четвер Адміністративний корпус з 800 по 1330 Гуртожиток з 1400 по 1630
П’ятниця Адміністративний корпус з 800 по 1530

Навіщо потрібний психолог?

Психолог здійснює психолого-педагогічний супровід освітнього процесу з метою забезпечення нормального розвитку дитини (відповідно до норми розвитку у відповідному віці).

У функції психолога входять:
  1. Психологічна діагностика
  2. Корекційна робота
  3. Консультування батьків і педагогів
  4. Психологічна просвіта
  5. Психопрофілактична робота
  6. Організаційно-методична робота
  7. Зв 'язки з громадськістю

Питання, по яких можна і потрібно звертатися до психолога:

Труднощі в навчанні

Деякі здобувачі освіти вчаться не так добре, як їм хотілося б. Причин тому може бути маса. Наприклад, не дуже хороша пам'ять, розсіяна увага або недолік бажання, а може бути, проблеми з викладачем і нерозуміння, навіщо все це взагалі потрібно. На консультації ми постараємося визначити, в чому причина і яким чином це виправити, іншими словами, спробуємо знайти, що і як необхідно розвивати, щоб вчитися краще.

Взаємини в групі

Є люди, які запросто знаходять контакт з іншими, легко спілкуються в будь-якій, навіть незнайомій компанії. А є, і їх теж дуже багато, такі, яким складно знайомитися, складно будувати хороші взаємини, складно знаходити друзів і просто відчувати себе легко і вільно в групі, у класі. За допомогою психолога можна знайти способи і особисті ресурси, вивчити прийоми для побудови гармонійних стосунків з людьми в самих різних ситуаціях.

Взаємини з батьками

Інколи буває так, що втрачаються спільна мова і теплі стосунки з нашими найближчими людьми - з нашими батьками. Конфлікти, сварки, відсутність взаєморозуміння – така ситуація в сім'ї зазвичай приносить біль і дітям, і батькам. Деякі знаходять дороги рішення, а іншим це зробити досить важкий. Психолог розповість вам про те, як навчитися будувати нові стосунки з батьками і навчитися розуміти їх, і як зробити так, щоб і батьки розуміли і приймали вас.

Самоврядність і саморозвиток

Наше життя настільки цікаве і багатогранне, що постійно ставить перед нами масу завдань. Багато хто з них вимагає недюженних зусиль і розвитку в собі найрізноманітніших особових якостей, навиків і умінь. Можна розвивати навики лідерства або навики ведення суперечки, логічне мислення або творчі здібності. Покращувати свої пам'ять, увага, уява. Можна вчитися управляти своїм життям, ставити цілі і ефективно досягати їх.Психолог - людина, яка володіє технологією розвитку тих або інших якостей, навиків і умінь і із задоволенням поділиться цією технологією з вами.

Психологічні тести, що можна пройти онлайн:

Цікаві статті:

УВАГА! Дистанційне навчання! З 02.02.2023 новий розклад!