Завантаження...
дніпровський центр професійно-технічної освіти державний професійно-технічний навчальний заклад офіційний веб-сайт
Оформлювач вітрин, приміщень та будівель

Розпочався прийом на навчання в ДПТНЗ «Дніпровський центр професійно-технічної освіти» на 2023-2024 навчальний рік

У центрі учні отримують якісну освіту, здобувають професію та стають конкурентними кваліфікованими працівниками, справжніми майстрами своєї справи. Одна з таких професій — оформлювач вітрин, приміщень та будівель. Здобувати професію оформлювача вітрин, приміщень та будівель - нелегка, проте дуже цікава справа, так як вона різноманітна та творча. Від якості роботи цього спеціаліста залежить успіх підприємств, організацій та установ всіх видів економічної діяльності.

Задля успішного оволодіння цією професією слід освоїти не тільки фундаментальні знання, а також мати високу витривалість та аналітичний склад розуму. Треба мати гнучкий розум та вміти комплексно підходити до поставлених завдань. Слід зазначити, що оформлювачами вітрин, приміщень та будівель можуть бути як чоловіки так і жінки, тому дана професія «не має статі».

Навчання на оформлювача вітрин, приміщень та будівель в м. Дніпро

Прийом на навчання здійснюється Без ЗНО на базі 11 класів, термін навчання 1 рік

Навчання проводиться на бюджетній основі

Всім бажаючим надається гуртожиток

Для тих, хто бажає навчатися на оформлювача вітрин, приміщень та будівель в м. Дніпро є необхідні умови:

 • Обладнані майстерні
 • Навчальні кабінети
 • Лабораторії

Педагогічні працівники центру створюють необхідні умови того, щоб навчання за професією оформлювач вітрин, приміщень та будівель було цікавим.

 • Організоване харчування в їдальнях центру
 • Безкоштовні спортивні секції та гуртки
 • Безкоштовне проживання в гуртожитках для іногородніх

Після здобуття професії випускники забезпечуються першим робочим місцем на провідних підприємствах міста Дніпро та Дніпропетровської області, отримують можливість мати хорошу високооплачувану роботу.

Для того, щоб вступити на навчання за фахом оформлювач вітрин, приміщень та будівель в 2023 в місті Дніпро, необхідно подати пакет документів, також є можливість подати заяву на вступ до навчального закладу онлайн.

Оформлювач вітрин, приміщень та будівель – це професія, яка має великий попит серед роботодавців в усьому світі

Навчальний заклад чекає Вас на навчання!

Приймальна комісія працює щодня з 800 до 1800

Оформлювач вітрин, приміщень та будівель – фахівець, який виконує роботи з художнього та художньо-декоративного оформлення вітрин, приміщень, будівель, виготовлення деталей і фрагментів інтер'єру, панно, стендів, декоративних споруд тощо та встановлює їх. Використовує художні методи для створення необхідних ефектів під час оформлення вітрин та інших місць для виставлення товарів, рекламних засобів тощо. Здійснює комплексне рекламне оформлення вітрин, інтер'єрів приміщень, а також рекламних плакатів, вивісок, щитів, стендів, настінних панно тощо.

Термін навчання:

 • 1.5 роки – на базі повної загальної середньої освіти (11класів)

Дизайн інтер'єру – це творче творення, вдале виконання якого вимагає чималого досвіду, відточеної художнього смаку, постійного самовдосконалення і титанічної копіткої праці.

Дизайн – (від англійського design – проектувати, креслити, задумати, а також проект, план, малюнок) термін, що позначає різновид художньо-проектної діяльності, що охоплює створення промислових виробів і раціональне формування цілісної предметного середовища. У вузькому сенсі – художнє конструювання.

Інтерьєр – (від французького interieur – внутрішній) 1. В архітектурі – внутрішній простір будівлі чи якесь приміщення. 2. В живопису – жанр, що досяг розквіту в XVII столітті в голландського й фламандського живопису, а також у XIX столітті в Росії (венеціановская школа).

У різний час люди воліють певний декоративний стиль. Знання історичної епохи, знайомство з роботами художників-оформлювачів сприяє правильному вибору.

Дизайнерський стиль деяких виробів здається потворним, перевантаженим деталями, безглуздим за пропорціями або непрактичним; стиль інших приваблює красою; є предмети, що радують око і вражають своєю безглуздістю. Яскравий афоризм Вільяма Морріса: «Не тримайте в будинку нічого, що не вважаєте красивим або не знаєте його призначення» – грішить суб'єктивізмом. Кожен читач знайде улюблений період або стиль. Показуючи, як стилі певного періоду входять в ужиток, ми намагаємося дати найбільш точні та наочні зразки.

Гарне знання деталей, форми і малюнка сприяє розширенню кругозору, незалежно від того, яким ремеслом Ви займаєтеся або захоплюєтеся. Подібне виклад дозволяє зосередитися на стилях різних країн, груп і технік.

Освітньо-кваліфікаційна характеристика випускника професійно-технічного навчального закладу (підприємства установи та організації, що здійснюють підготовку кваліфікованих робітників):

 • Професія – 5312 «Оформлювач вітрин, приміщень та будівель»
 • Кваліфікація – Оформлювач вітрин, приміщень та будівель

Повинен знати:

 • сучасні способи, методи і напрями оформлення вітрин, приміщень та будівель;
 • види та властивості матеріалів, що застосовуються для виконання робіт;
 • технологічне обладнання та інструмент для виконання робіт;
 • технологію та правила виконання оформлювальних робіт;
 • правила і норми з охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Повинен вміти:

 • Виконувати роботи з художнього та художньо-декоративного оформлення вітрин, приміщень, будівель під керівництвом художника-оформлювача або іншого фахівця, втілюючи їх творчий задум.Відповідно до наданих ескізів чи креслень виконувати роботи з виготовлення деталей і фрагментів інтер'єру, панно, стендів, декоративних споруд тощо та встановлювати їх. Використовувати художні методи для створення необхідних ефектів під час оформлення вітрин та інших місць для виставлення товарів, рекламних засобів тощо. Здійснювати комплексне рекламне оформлення вітрин, інтер'єрів приміщень, а також рекламних плакатів, вивісок, щитів, стендів, настінних панно тощо. Виразними засобами втілювати технічні рішення для кожного типу вітрини, стилю викладення, сезону та характеру рекламування товару (послуги). Під час оформлення вітрин, інтер'єру приміщень та зовнішнього оформлення фасадів будівель поєднувати художні рішення з технічними та іншими вимогами.

Загальнопрофесійні вимоги:

 • раціонально та ефективно організовувати працю на робочому місці;
 • додержуватись норм технологічного процесу;
 • не допускати браку в роботі;
 • знати й виконувати вимоги нормативних актів про охорону праці й навколишнього середовища, додержуватися норм, методів і прийомів безпечного ведення робіт;
 • використовувати в разі необхідності засоби попередження і усунення природних і непередбачених негативних явищ (пожежі, аварії, повені тощо);
 • знати основи інформаційних технологій.

Сфера професійного використання випускника: роботи, пов’язані з комплексним художнім оформленням вітрин, приміщень та будівель на підприємствах, в організаціях та установах всіх видів економічної діяльності.

Специфічні вимоги:

 • вік: по закінченні терміну навчання – не менше 18 років.
 • cтать: жіноча, чоловіча
 • медичні обмеження

Підприємства-замовники: ТОВ «Рубікон-Моноліт», ТОВ «2К Студио», ТОВ «РГ «Жара»

Розмір заробітної плати кваліфікованого робітника за фахом «Оформлювач вітрин, приміщень та будівель» складає від 7000грн. до 10000грн. на місяць.

Заклади вищої освіти, де можна продовжити навчання за професією:

Придніпровська державна академія будівництва та архітектури

Національний гірничий університет (НГУ)

Дніпровський державний коледж будівельно-монтажних технологій та архітектури

Обговорення
0 коментарів
Правила користування

Заборонено використовувати непристойні висловлювання, рекламу та використовувати висловлювання, які ображають інших користувачів. За порушення даного пункту блокування назавжди.

Всі посилання, вигляду http://domain.com будуть автоматично перероблені в посилання виду http://domain.com, їх потрібно відділити пробілами з обох сторін.

Недоречні чи непристойні коментарі будуть видалені модераторами.

Приєднатися до обговорення...


Поки що коментарів не знайдено.
Додайте перший коментар до цієї статті...
УВАГА! Дистанційне навчання! З 01.06.2023 новий розклад!